Šetono ženklu 666 pažymėti Bilo Geitso „skiepai“ COVID-19. Sąmokslo prieš žmoniją faktai be jokios „sąmokslo teorijos“ (video)

Vakar pasirodė nauja Nikitos Michalkovo laida „БесогонTV «У кого в кармане государство?» (Šetono išvarymo TV „Kieno kišenėje valstybė“), kurioje pasaulinio garso rusų režisierius ir aktorius Nikita Michalkovas pateikė rinkinį faktų apie pasaulinių „elitų“ vykdomą nusikaltimą prieš žmoniją, kurio pavadinimas – COVID-19. Tarp kitų šokiruojančių faktų yra ir Bilo Geitso šiais metais gautas patentas su velnio ženklo numeriu 666. Tai patentas pasaulio gyventojų „skiepijimo“ mikroschemomis nuo COVID-19.

Reikia priminti, kad Bilas Geitsas finansavo COVID-19 viruso sukūrimą. Tai irgi patvirtinta dokumentais, kaip ir tai, kad virusas dirbtinis. Tai patvirtino JAV prezidentas Donaldas Trampas.

http://lebionka.blogspot.com/2020/05/trampas-covid-19-pagamintas-uhanio.html

Michalkovas savo video pateikia įrodymus, kad Rusijos valstybė yra valdoma satanistų, kurių tikslas – rusų tautos sunaikinimas.

P.S. Velniai, kurie valdo Rusiją, pasistengė, kad Nikitos Michalkovo laidą apie juos išmestų iš Rusijos televizijos kanalo. Autorius apie tai ir pasakoja naujame video:

Related posts